Programma - FC Assen

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 8:30 LEO (Loon) JO8-2 FC Assen JO8-1JM
11 feb 8:45 Veendam 1894 JO10-2 FC Assen JO10-2
11 feb 8:45 LTC JO10-2 FC Assen JO10-3
11 feb 9:00 ACV JO17-2 FC Assen JO17-2
11 feb 9:00 FC Assen JO15-6 Gorecht JO15-3
11 feb 9:00 FC Assen JO13-3 HS'88 JO13-3JM
11 feb 9:00 FC Assen JO12-3JM LEO (Loon) JO12-1
11 feb 9:00 BSVV JO11-1 FC Assen JO11-2JM
11 feb 9:00 FC Assen JO10-4JM Roden JO10-2JM
11 feb 9:00 FC Assen JO10-5JM LTC JO10-3
11 feb 9:00 Glimmen JO10-1JM FC Assen JO10-6JM
11 feb 9:00 Zevenhuizen JO9-1 FC Assen JO9-6
11 feb 9:00 FC Assen JO8-2 SJO ZVC '14 JO8-2
11 feb 9:00 FC Assen JO7-2 ACV JO7-3
11 feb 10:00 Waskemeer JO19-1 FC Assen JO19-1
11 feb 10:00 ACV JO9-3 FC Assen JO9-5
11 feb 10:00 FC Assen JO7-1 Achilles 1894 JO7-1
11 feb 10:15 Actief JO9-3 FC Assen JO9-4JM
11 feb 10:30 FC Assen JO9-2 Pesse JO9-1JM
11 feb 10:30 FC Assen JO9-3 Gomos JO9-1
11 feb 10:30 FC Assen JO8-3 ST Rolder Boys JO8-2
11 feb 10:30 Zuidhorn MO13-1 FC Assen MO13-1
11 feb 10:45 FC Assen JO13-1 FC Lewenborg JO13-1JM
11 feb 10:45 FC Assen JO11-1 Achilles 1894 JO11-2
11 feb 11:00 VKW JO12-1JM FC Assen JO12-1JM
11 feb 11:00 FC Assen MO17-1 BWO MO17-1
11 feb 11:30 ST Rolder Boys JO10-1 FC Assen JO10-1
11 feb 11:30 Actief JO9-1 FC Assen JO9-1
11 feb 11:45 FC Assen JO12-2 SJO HH'97 JO12-2
11 feb 11:45 FC Assen JO10-7 ST Een/Veenhuizen JO10-1JM
11 feb 12:15 LEO (Loon) JO15-2 FC Assen JO15-3
11 feb 12:30 Amicitia VMC 3 FC Assen 2
11 feb 12:30 FC Assen JO15-2 LEO (Loon) JO15-1
11 feb 12:30 Achilles 1894 JO13-2 FC Assen JO13-2
11 feb 12:30 FC Assen MO15-1 NEC Delfzijl MO15-1
11 feb 12:45 HOVC JO15-1JM FC Assen JO15-4
11 feb 12:45 Helpman MO17-2 FC Assen MO17-2
11 feb 13:00 ST FC Assen/LTC MO15-2 Noordster MO15-1
11 feb 13:15 vv Winsum JO15-1 FC Assen JO15-1
11 feb 13:30 FC Assen JO17-4 S.V. Hoogersmilde JO17-1JM
11 feb 14:30 ST Rolder Boys JO17-1 FC Assen JO17-3
11 feb 14:30 FC Assen O23-1 Rolder Boys O23-1
11 feb 14:30 FC Assen VR1 SV Bedum VR3
11 feb 15:00 Wildervank 1 FC Assen 1
11 feb 15:00 FC Assen 3 Asser Boys 2
11 feb 15:00 Achilles 1894 3 FC Assen 4
11 feb 15:30 FC Assen JO19-2 Zuidhorn JO19-2
15 feb 20:00 Zuidhorn VR2 FC Assen VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!