Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema

Vrijdag 18-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO12-1 17.30 - 18.30 Pelle van Slageren
  • 3B
  • -
FC Assen JO13-5 17.30 - 18.30 Thijmen Ubink
  • 2B
  • -
FC Assen JO12 17.30 - 19.00 Niels Boorsma
  • 3A
  • -
FC Assen JO14 18.30 - 20.00 Christiaan Trijbels, Eugen Dobrita
  • Veld 2
  • -
FC Assen JO16 19.00 - 20.30 Martijn ter Horst
  • Veld 3
  • -

Zondag 20-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen 1 (zon) 11.00 - 12.30 Peter Hamming
  • 3A
  • -

Maandag 21-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO8-1 16.00 - 17.00 Heiko ter Horst
  • 2B1
  • -
FC Assen JO8-2 16.00 - 17.00 Tim Mulder
  • 2B1
  • -
FC Assen JO8-3 16.00 - 17.00 Julian Engbers
  • 2B2
  • -
FC Assen JO8-4G 16.00 - 17.00 Thomas Rinsma
  • 2B2
  • -
FC Assen JO9-1 16.00 - 17.00 Senna Boiten
  • 2A1
  • -
FC Assen JO9-2 16.00 - 17.00 Lieke Niestijl, Mette Spa
  • 2A2
  • -
FC Assen JO9-3G 16.00 - 17.00 Caitlin Gutomo, Meike Boerema
  • 2A2
  • -
FC Assen JO13-3 17.00 - 18.00 Chris Katerbarg
  • 3A
  • -
FC Assen JO13-1 17.00 - 18.15 Christiaan Trijbels
  • 2B
  • 4
  • -
FC Assen JO13-2 17.00 - 18.15 Jesse Brookman
  • 2A
  • 5
  • -
FC Assen JO14-1 18.00 - 19.00
  • 3B
  • -
FC Assen JO15-5 18.00 - 19.00 Harold Hiensch, Rosalie ten Brink
  • 3A
  • -
FC Assen JO17-3 18.15 - 19.15 Joep Penner
  • 2A
  • -
FC Assen MO13-2 18.15 - 19.15 Wolter Boerema
  • 2B
  • -
FC Assen JO15-1 19.00 - 20.15 Niels Boorsma
  • 3A
  • 1
  • -
FC Assen JO15-2 19.15 - 20.30 Eugen Dobrita
  • 2A
  • -
FC Assen MO15-1 19.15 - 20.30 Heidi Roerig, Marcel Hollander
  • 2B
  • -
FC Assen JO17-1 20.15 - 21.45 Sander Ottens, Alessandro Hut
  • 3A
  • 2
  • -
FC Assen JO19-2 20.30 - 21.45 Emile Hartman
  • 2A
  • -
FC Assen VR1 20.30 - 21.45 Peter Boiten
  • 2B
  • 12
  • -

Dinsdag 22-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO10-1 16.00 - 17.00 Alessandro Hut
  • 2A1
  • Circuittraining
FC Assen JO10-2 16.00 - 17.00 Benjamin Carp
  • 2A2
  • Circuittraining
FC Assen JO10-3G 16.00 - 17.00 Noe Kempenaar
  • 2B1
  • Circuittraining
FC Assen JO10-4G 16.00 - 17.00 Nilaajan Nagulan
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen JO10-5G 16.00 - 17.00 Jeroen Tuinstra
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen MO11-1 16.00 - 17.00 Patrick Maritaputty
  • 2B1
  • Circuittraining
FC Assen JO13-4 16.30 - 17.30 Marius Booij
  • 3A
  • -
FC Assen JO11-1 17.00 - 18.00 Sander Ottens
  • 2A1
  • Circuittraining
FC Assen JO11-2G 17.00 - 18.00 Twan Komdeur
  • 2A2
  • -
FC Assen JO11-3 17.00 - 18.00 Garmt Hartman
  • 2A2
  • -
FC Assen JO12-1 17.00 - 18.00 Pelle van Slageren
  • 2B1
  • Circuittraining
FC Assen JO12-2 17.00 - 18.00 Roan Fledderus
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen JO13-1 17.45 - 19.00 Christiaan Trijbels
  • 3B
  • 4
  • -
FC Assen MO13-1 17.45 - 19.00 Roelof van den Berg, Tim Overbeek
  • 3A
  • -
FC Assen JO13-5 18.00 - 19.00 Thijmen Ubink
  • 2B
  • -
FC Assen JO15-4 18.00 - 19.00 Robert Beelen
  • 2A
  • -
FC Assen JO15-3 19.00 - 20.15 Gerwin Meertens, Erich Neumann
  • 2B
  • -
FC Assen JO17-2 19.00 - 20.15
  • 2A
  • -
FC Assen JO17-4 19.00 - 20.15
  • 2A
  • -
ST FC Assen/LTC MO15-2 19.00 - 20.15 Remko Niestijl, Martijn Takens
  • 3B
  • -
FC Assen MO17-1 19.00 - 20.15 Remko Niestijl, Robin Wiegers
  • 3A
  • -
FC Assen 1 20.15 - 21.45 Harold van der Sleen
  • Veld 3
  • 12
  • -
FC Assen 2 20.15 - 21.45
  • 2A
  • 11
  • -
FC Assen JO19-1 20.15 - 21.45 Jon Yntema
  • 2B
  • 3
  • -

Woensdag 23-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO7-1 15.00 - 16.00 Trea Mellema-van der Molen
  • 2B1
  • -
FC Assen JO7-2 15.00 - 16.00 Trea Mellema-van der Molen
  • 2B2
  • -
FC Assen JO7-3 15.00 - 16.00 Trea Mellema-van der Molen
  • 2B2
  • -
FC Assen JO8-1 16.00 - 17.00 Thomas Rinsma
  • 2B1
  • Circuittraining
FC Assen JO8-2 16.00 - 17.00 Tim Mulder
  • 2B1
  • Circuittraining
FC Assen JO8-3 16.00 - 17.00 Julian Engbers
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen JO8-4G 16.00 - 17.00 Trea Mellema-van der Molen
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen MO11-1 16.00 - 17.00 Patrick Maritaputty
  • 3B1
  • -
FC Assen MO13-2 16.00 - 17.00 Wolter Boerema
  • 3A
  • -
FC Assen JO13-2 16.30 - 17.45 Jesse Brookman
  • 2A
  • 5
  • -
FC Assen JO9-1 17.00 - 18.00 Senna Boiten
  • 2B1
  • Circuittraining
FC Assen JO9-2 17.00 - 18.00 Lieke Niestijl, Mette Spa
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen JO9-3G 17.00 - 18.00 Caitlin Gutomo, Meike Boerema
  • 2B2
  • Circuittraining
FC Assen MO15-1 17.00 - 18.15 Heidi Roerig, Marcel Hollander
  • 3A
  • -
FC Assen JO14-1 18.00 - 19.00
  • 2B
  • -
FC Assen JO15-5 18.00 - 19.00 Harold Hiensch, Rosalie ten Brink
  • 2A
  • -
FC Assen MO13-1 18.00 - 19.15 Roelof van den Berg, Tim Overbeek
  • 3B
  • -
ST FC Assen/LTC MO15-2 18.15 - 19.15 Remko Niestijl, Martijn Takens
  • 3A
  • -
FC Assen JO15-2 19.00 - 20.15 Eugen Dobrita
  • 2B
  • -
FC Assen JO17-3 19.00 - 20.15 Joep Penner
  • 2A
  • -
FC Assen MO17-1 19.10 - 20.25 Robin Wiegers, Remko Niestijl
  • 3A
  • -
FC Assen VR1 19.15 - 20.30 Peter Boiten
  • 2A
  • 12
  • -
FC Assen JO17-1 20.15 - 21.45 Alessandro Hut, Sander Ottens
  • 2B
  • 2
  • -
FC Assen JO19-2 20.30 - 21.45 Emile Hartman
  • 3A
  • -

Donderdag 24-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO10-1 16.00 - 17.00 Alessandro Hut
  • 2A1
  • -
FC Assen JO10-2 16.00 - 17.00 Benjamin Carp
  • 2A2
  • -
FC Assen JO10-3G 16.00 - 17.00 Noe Kempenaar
  • 2B1
  • -
FC Assen JO10-4G 16.00 - 17.00 Nilaajan Nagulan
  • 2B2
  • -
FC Assen JO10-5G 16.00 - 17.00 Jeroen Tuinstra
  • 2B2
  • -
FC Assen JO13-4 16.30 - 17.30 Marius Booij
  • 3A
  • -
FC Assen JO11-1 17.00 - 18.00 Sander Ottens
  • 2A1
  • -
FC Assen JO11-2G 17.00 - 18.00 Twan Komdeur
  • 2A2
  • -
FC Assen JO11-3 17.00 - 18.00 Garmt Hartman
  • 2B1
  • -
FC Assen JO12-1 17.00 - 18.00 Pelle van Slageren
  • 2B2
  • -
FC Assen JO12-2 17.00 - 18.00 Roan Fledderus
  • 2B2
  • -
FC Assen JO15-3 17.30 - 18.30 Gerwin Meertens, Erich Neumann
  • 3A
  • -
FC Assen JO15-4 17.30 - 18.30 Robert Beelen
  • 3B
  • -
FC Assen JO13-1 18.00 - 19.15 Christiaan Trijbels
  • 2B
  • 4
  • -
FC Assen JO15-2 18.30 - 20.00 Eugen Dobrita
  • 3A
  • 2
  • -
FC Assen JO19-1 18.30 - 20.00 Jon Yntema
  • 3B
  • 3
  • -
FC Assen JO17-2 19.00 - 20.15
  • 2A
  • -
FC Assen JO17-4 19.00 - 20.15
  • 2A
  • -
FC Assen JO13-3 19.15 - 20.15 Chris Katerbarg
  • 2B
  • -
FC Assen 1 20.00 - 21.30 Harold van der Sleen
  • Veld 3
  • 12
  • -
FC Assen 2 20.15 - 21.45
  • 2A
  • 11
  • -
FC Assen 3 20.15 - 21.45 Leon Spoelstra
  • 2B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!