Cookie beleid FC Assen

De website van FC Assen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingsschema

Trainingsschema

VOORLOPIG TRAININGSSCHEMA

De trainingen starten op maandag 28 augustus. Eventuele afwijkende trainingsdata en/of tijden zullen door de trainer/leider rechtstreeks met het team gecommuniceerd worden.

Vrijdag 23-02-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO7-1 16.30 - 17.30 Alexander Brinks
  • 2B2
  • -
FC Assen JO7-2 16.30 - 17.30 Cheyenne Muskita
  • 2B1
  • -
FC Assen JO10-3 16.30 - 17.30 Sabine Wasse, Silke Terpstra
  • 2A1
  • -
FC Assen JO10-4 16.30 - 17.30 Dillion Hiensch, Mick Gigengack
  • 3B1
  • -
FC Assen JO11-2JM 16.30 - 17.30 Jesse Nieuwenhuis
  • 3A1
  • -
FC Assen JO11-3 16.30 - 17.30 Yoran Herder
  • 3A2
  • -
FC Assen JO11-1 17.30 - 18.30 Jesse Nieuwenhuis
  • 3A1
  • -
FC Assen JO11-4 17.30 - 18.30 Sem Plasman
  • 3A2
  • -

Maandag 26-02-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO14-2 16.45 - 17.45 Florentijn Brinks
  • 2B
  • -
FC Assen JO13-1JM 16.45 - 18.00 Twan Komdeur, Cléyston Ritfeld
  • 2A
  • -
FC Assen MO11-1 17.00 - 18.00 Heidi Roerig-Alberts, Rosalie Plasman
  • 3A1
  • -
FC Assen MO11-2 17.00 - 18.00 Heidi Roerig-Alberts, Rosalie Plasman
  • 3A2
  • -
FC Assen MO13-1 17.00 - 18.00 Riemer van den Berg, Lieke Niestijl, Emma Buiter
  • 3B
  • -
FC Assen JO13-4 18.00 - 19.00 Sam Fekkes, Mels Kromjongh
  • 2B
  • -
FC Assen MO15-1 18.00 - 19.15 Jesse Ligneel
  • 3B
  • -
FC Assen MO15-2 18.00 - 19.15 Wolter Boerema
  • 3A
  • -
FC Assen JO14-1 18.00 - 19.30 Niels Boorsma
  • 2A
  • 1
  • -
FC Assen JO15-1 19.00 - 20.30 Eugen Dobrita
  • 2B
  • 2
  • -
FC Assen JO17-2 19.15 - 20.30 Jens van der Zee, Nolan de Jonge
  • 4A
  • 4
  • Wekelijks rouleren met JO17-4 en MO17-2 op veld 3A, 3B en 4A
FC Assen JO17-4 19.15 - 20.30 Johan Hanekamp, Chris Katerbarg
  • 3A
  • Wekelijks rouleren met JO17-2 en MO17-2 op veld 3A, 3B en 4A
FC Assen MO17-2 19.15 - 20.30 Jesse Ligneel, Robin Wiegers
  • 3B
  • Wekelijks rouleren met JO17-2 en JO17-4 op veld 3A, 3B en 4A
FC Assen JO17-3 19.30 - 20.30 Marcel Vrieling
  • 2A
  • -
FC Assen JO19-2 20.30 - 21.45 Rafaël Soumeru
  • 2B
  • -
FC Assen JO19-3 20.30 - 21.45 Michel Toxopeus
  • 2A
  • -
FC Assen O23-1 20.30 - 21.45 Bert de Jonge
  • 3A
  • -
FC Assen O23-2 20.30 - 21.45 Emile Hartman
  • 3B
  • -

Dinsdag 27-02-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO8-1 16.00 - 17.00 Kay Karijopawiro
  • 2A1
  • -
FC Assen JO8-2 16.00 - 17.00 Jens de Munnik, Teun Takens
  • 2A2
  • -
FC Assen JO8-3 16.00 - 17.00 Tim Elferink
  • 2B1
  • -
FC Assen JO8-4 16.00 - 17.00 Myrthe Postma, Sabine Wasse
  • 2B2
  • -
FC Assen JO9-1 16.00 - 17.00 Alexander Brinks, Ruben Vrieling
  • 3B1
  • -
FC Assen JO9-2 16.00 - 17.00 Lindsey Wijnalda, Cheyenne Muskita
  • 3B2
  • -
FC Assen JO11-2JM 16.00 - 17.00 Jesse Nieuwenhuis
  • 3A1
  • -
FC Assen JO10-1 17.00 - 18.00 Robin Polling
  • 3B1
  • -
FC Assen JO10-3 17.00 - 18.00 Sabine Wasse, Silke Terpstra
  • 3B2
  • -
FC Assen JO10-5 17.00 - 18.00 Roel van Sleen
  • 3A2
  • -
FC Assen JO10-6 17.00 - 18.00 Cheyenne Muskita
  • 3B2
  • -
FC Assen JO11-1 17.00 - 18.00 Jesse Nieuwenhuis
  • 3A1
  • -
FC Assen JO11-3 17.00 - 18.00 Yoran Herder
  • 2A1
  • -
FC Assen JO11-4 17.00 - 18.00 Sem Plasman
  • 2A2
  • -
FC Assen JO13-3 17.00 - 18.00 Daan Leupen
  • 2B
  • -
FC Assen JO13-2 18.00 - 19.00 Thomas Postma
  • 3A
  • -
FC Assen JO15-2 18.00 - 19.00 Yoran Hoogeveen
  • 2B
  • -
FC Assen JO15-3 18.00 - 19.00 Jarno Damhuis
  • 2A
  • -
FC Assen JO17-1 19.00 - 20.15 Ismaël Marinus
  • 2A
  • 3
  • -
FC Assen JO19-1 19.00 - 20.15 Martijn ter Horst
  • 2B
  • 1
  • -
FC Assen MO17-1 19.00 - 20.15 Bryan Davies
  • 3B
  • 6
  • -
FC Assen 1 20.15 - 21.45 Fouad Faraouni
  • Veld 2
  • 12
  • -
FC Assen 2 20.15 - 21.45 Roberto Geerlings
  • 2A
  • 11
  • -
FC Assen VR1 20.15 - 21.45 Bryan Davies
  • 3A
  • 8
  • -
FC Assen VR2 20.15 - 21.45 Bryan Davies, Richard Wijnalda
  • 3B
  • 7
  • -

Woensdag 28-02-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO10-2 16.00 - 17.00 Thom Huiting
  • 2B2
  • -
FC Assen JO10-4 16.00 - 17.00 Dillion Hiensch, Mick Gigengack
  • 2B1
  • -
FC Assen JO13-4 16.45 - 17.45 Sam Fekkes, Mels Kromjongh
  • 3B
  • -
FC Assen JO14-2 17.00 - 18.00 Florentijn Brinks
  • 2B
  • -
FC Assen MO11-1 17.00 - 18.00 Heidi Roerig-Alberts, Rosalie Plasman
  • 2A1
  • -
FC Assen MO11-2 17.00 - 18.00 Heidi Roerig-Alberts, Rosalie Plasman
  • 2A2
  • -
FC Assen JO17-2 17.45 - 19.00 Nolan de Jonge, Jens van der Zee
  • Ivm bekerwedstrijd
FC Assen MO15-2 18.00 - 19.15 Wolter Boerema
  • 2A
  • -
FC Assen MO17-2 18.00 - 19.15 Robin Wiegers, Jesse Ligneel
  • 2B
  • -
FC Assen JO14-1 18.00 - 19.30 Niels Boorsma
  • 3A
  • 1
  • -
FC Assen JO15-1 19.00 - 20.30 Eugen Dobrita
  • 3B
  • 2
  • -
FC Assen JO17-3 19.15 - 20.30 Marcel Vrieling
  • 2B
  • -
FC Assen MO15-1 19.15 - 20.30 Jesse Ligneel
  • 2A
  • -
FC Assen JO17-4 19.30 - 20.30 Johan Hanekamp, Chris Katerbarg
  • 3A
  • -
FC Assen 35+ 1 20.30 - 21.45 Casper Tuinstra
  • 2A
  • 2
  • -
FC Assen JO19-2 20.30 - 21.45 Rafaël Soumeru
  • 2B
  • -
FC Assen O23-1 20.30 - 21.45 Bert de Jonge
  • 3A
  • -
FC Assen O23-2 20.30 - 21.45 Emile Hartman
  • 3B
  • -

Donderdag 29-02-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Assen JO8-1 16.00 - 17.00 Kay Karijopawiro
  • 3B1
  • -
FC Assen JO8-3 16.00 - 17.00 Tim Elferink
  • 3B2
  • -
FC Assen JO10-1 16.00 - 17.00 Robin Polling
  • 3A2
  • -
FC Assen JO10-2 16.00 - 17.00 Thom Huiting
  • 3A1
  • -
FC Assen JO8-2 16.30 - 17.30 Jens de Munnik, Teun Takens
  • 2A1
  • -
FC Assen JO8-4 16.30 - 17.30 Sabine Wasse, Myrthe Postma
  • 2A2
  • -
FC Assen JO9-1 16.30 - 17.30 Ruben Vrieling, Alexander Brinks
  • 2B1
  • -
FC Assen JO9-2 16.30 - 17.30 Lindsey Wijnalda, Cheyenne Muskita
  • 2B2
  • -
FC Assen JO10-5 17.00 - 18.00 Roel van Sleen
  • 3B2
  • -
FC Assen JO13-1JM 17.00 - 18.00 Twan Komdeur, Cléyston Ritfeld
  • 4A
  • -
FC Assen JO13-2 17.00 - 18.00 Thomas Postma
  • 3A
  • -
FC Assen JO10-6 17.30 - 18.30 Cheyenne Muskita
  • 3B1
  • -
FC Assen JO13-3 17.30 - 18.30 Daan Leupen
  • 2B
  • -
FC Assen JO15-2 17.30 - 18.45 Yoran Hoogeveen
  • 2A
  • -
FC Assen JO15-3 18.00 - 19.00 Jarno Damhuis
  • 3A
  • -
FC Assen MO13-1 18.00 - 19.00 Twan Komdeur
  • 3B
  • -
FC Assen JO14-1 18.00 - 19.15 Niels Boorsma
  • 4A
  • 1
  • -
FC Assen JO15-1 18.00 - 19.15 Eugen Dobrita
  • 4B
  • 2
  • -
FC Assen JO17-1 18.45 - 20.15 Ismaël Marinus
  • 2A
  • 3
  • -
FC Assen JO19-1 18.45 - 20.15 Martijn ter Horst
  • 2B
  • -
FC Assen MO17-1 19.00 - 20.15 Bryan Davies
  • 3B
  • 6
  • -
FC Assen VR2 19.00 - 20.15 Bryan Davies, Richard Wijnalda
  • 3A
  • 7
  • -
FC Assen JO19-3 19.15 - 20.15 Michel Toxopeus
  • 4A
  • -
FC Assen 1 20.15 - 21.45 Fouad Faraouni
  • 2B
  • 12
  • -
FC Assen 2 20.15 - 21.45 Roberto Geerlings
  • 2A
  • 11
  • -
FC Assen 3 20.15 - 21.45 Leon Spoelstra
  • 4A
  • 10
  • Wekelijks rouleren met Zat 4 en VR1 op veld 3A, 3B en 4A
FC Assen 4 20.15 - 21.45 Roel van Sleen
  • 3A
  • 9
  • Wekelijks rouleren met Zat 3 en VR1 op veld 3A, 3B en 4A
FC Assen VR1 20.15 - 21.45 Bryan Davies
  • 3B
  • 8
  • Wekelijks rouleren met Zat 3 en Zat 4 op veld 3A, 3B en 4A
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!